13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Тук коментирайте мачовете на Спартак през сезона
Заключено
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от spartaka »

Едно голямо дерби в групата, срещат се едни от най-стойностните отбори. Несебър са много силни тази година и ще ни е много трудно да вземем трите точки, дано успеем
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
vanko_80
Мнения: 31
Регистриран на: 29 Мар 2013, 19:05
skype: vanko_801
Facebook ID: 0

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от vanko_80 »

трябва да победим за да се докаже че нашия отбор е в подем от както ни изкара от б групата не съм идвал на мач но за този ще го гледам на живо и дано победим сигурно и други не идват заради нашия мил президент
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от spartaka »

Дано да има повече хора на мача, аз лично ще съм възпрепятстван тогава, ще е много труден мач, това е сигурно
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
gladiatorr
Мнения: 25
Регистриран на: 14 Окт 2013, 11:03
Facebook ID: 0

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от gladiatorr »

Добро утро верни фенове! Дано има повече хора на мача в събота ,за да подкрепим момчетата. Гледах специално прогнозата зз времето .. дават го 16 - 17 градуса + слънце , което е прекрасно време за мач. С афишите какво правим? Някой свърза ли се с Т.Симеонов? Трябва да върнем хората по стадиона. Впрочем онзи ден преди мача се видях с един бивш играч на Спартак съвсем случаино и ми каза ,че в момента целта на Спартак е място в 3ката на полусезона .. с оглед на програмата.. съвсем постижима цел. И мисля ,че може да атакуваме "Б" група ( ако изобщо оставят да има професионална Б група) . Които има знамена нека ги донесе в събота , аз ще се опитам да взема един тъпан за колорит ,но незнам дали ще успея..! Пишете ,за да се съберем повече хора.
gladiator
Мнения: 61
Регистриран на: 15 Сеп 2010, 11:47

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от gladiator »

Здравейте верни гладиаторииииии!!!!!!!! Радавам се, че все пак тук във форума има истински привърженици на Спартак Пд и милеят за този велик клуб!!!! Да си фен и привърженик на Спартак Пд при това състояние на клуба, не е много лесно, както и и да срещаме подигравателнотно и пренебрежително отношение на феновете на така наречените грандове в Пловдив, но това е вярата на истинските фенове на Спартак Пд!!!Колкото за мача с Несебър,наистина е доста интересен двубой, но въпреки всичко се надявам на една победа с 2:0!!!! Не ходя на мачовете на МОЯ ЛУБИМ ОТБОР, откакто изпаднахме от Б група и откакто в ръководството няма един истински спартаклия. Целта на нашия фен клуб Тодор Диев е да върнем истинските и верни спарталкии в ръководството и най -вече да се освободим от "недосегаемия президент" Г. Колев,заедно с неговите слуги Т. Симеонов и Хр. Стаев. Предриели сме срещи с известни бизнесмени от Пловдив и региона, но те искат да вземат клуба, без да се намесва Г. Колев и без да им се иска пари за акциите на Спартак Пд. ТОВА Е ЕДИНСТВЕНИЯ ПЪТ ВЕРНИ СПАРТАКЛИИ, и както нееднократно съм заявявал във форума, без седмични срещи на фен клуба и организирани послания, няма как да се случат нещата, а ще си кретаме така, докато в един слънчев ден не затрият и клуба!!!!!!НЕ ТРЯБВА ДА ДОПУСКАМЕ ДА СЕ СТИГА ДО ТАМ!!!!!!
gladiatorr
Мнения: 25
Регистриран на: 14 Окт 2013, 11:03
Facebook ID: 0

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от gladiatorr »

Призовавам всички фенове ,които милеят за синьо бялата идея да загърбят миналото и да забравят този президент.. сега в отбора играят млади момчета , които са бъдещето на отбора ,а защо не и на някои голям европейски отбор след някоя друга година ..! Момчетата заслужават да започнем да ходим да ги подкрепяме да има хора на мачовете и да става винаги празник независимо дали печелим или губим, защото феновете са истински , когато са до отбора дори когато губи.. Да се сложим на тяхно място .. от 10 мача нямат загуба и сигурно започват да си вярват още и още .. , а ние ако им дадем нужната подкрепа мисля,че всичко ще си дойде на мястото. Надявам се не само този мач ,а и останалите 3 домакиства да бъдем на стадиона. Както и другия гладиатор каза да се правят срещи .. предполагам всички имате по някои познати.. да се пусне някоя реклама или малко от малко да се заговори.. Спартак не е малък отбор .. Спартак е име в Българския футбол и в Пловдив трябва да се говори не само за Локо и Ботев,а мисля че единствения начин е чрез нас феновете. Искам да питам какво стана ще се лепят ли афиши из "Кючук Париж" за предстоящия мач? И също така .. някой сигурен ли е за събота..?
spartak_fan
Мнения: 53
Регистриран на: 16 Авг 2010, 17:19

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от spartak_fan »

Аз направих един примерен афиш, когато кажеш отиваме да ги отпечатаме. Иначе съм сигурен за събота. А какъв е този фен клуб Тодор Диев?
spartak_fan
Мнения: 53
Регистриран на: 16 Авг 2010, 17:19

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от spartak_fan »

Иначе те сега цяло правителство искат да свалят, ние ако не може един Георги Колев да свалим, за къде сме?
:D
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от spartaka »

Пичове, на какъвто и хал да е в момента Спартак нещата полека-лека сякаш се нареждат и ние трябва да помагаме за това. Ето вече сложиха транспаранти на официалният сайт на клуба на стадиона, аз лично подочух, че скоро време ще се пуснат в продажба от клуба и фенски артикули на любимия ни отбор, ще гледаме и ще видим ;)
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
gladiator
Мнения: 61
Регистриран на: 15 Сеп 2010, 11:47

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от gladiator »

do spartak_fan :
Фен клуб " Тодор Диев" към ФК Спартак Пловдив, функционира повече от 10 г. Фен клуба има Управителен съвет и Контролен Съвет и включва общо 9 души. Всяка година се провеждоха годишни събрания, на които се отчиташе дейността на фенкуба,казвам провеждоха до момента в който г-н Крум Мандуров се отегли от Спартак Пд и фенклуба спря своята дейност, но не и своето съществуване. Към онзи момент, фенклуба организираше посещения на всеки един мач на Спартак Пд, когато отбора гостуваше и то безплатно/ благодарение на г-н Мандуров/. Дейноста на всички членове на фенклуба бе достта активна, не само поради простта причина, че отбора имаше цели, а защото хората вярваха ,че Спартак Пд ще се завърне там където му е мястото, а именно А група. Ние от повечето редовни членове от ръковоството на фен клуб Тодор Диев при ФК Спартак Пд, не сме се предали и в лицето на нашия председател на Фен клуба бате Митко Майстора/както си го знаем/виждаме един обединител за възраждане на Спартак Пд и в най-скоро време ще излезнем пред спортните медии в нашия град със специално изявление. Само за уточнение, че повечето членове сме на възраст между 35-38 г. Повечето от нас са наясно с новата историята на Спартак Пд от възстановяването му през 1982г. Така, че верни гладиатори единствено каузата за нашия велик клуб Спартак Пд, ще ни обедини да сме силни и да не се предаваме за действия, които само ще помогнат на нашия любим клуб, да продължи да съществува!!!! само СПАААААААААААААААААААРТАААААААААККККК!!!!!
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от spartaka »

gladiator написа:do spartak_fan :
Фен клуб " Тодор Диев" към ФК Спартак Пловдив, функционира повече от 10 г. Фен клуба има Управителен съвет и Контролен Съвет и включва общо 9 души. Всяка година се провеждоха годишни събрания, на които се отчиташе дейността на фенкуба,казвам провеждоха до момента в който г-н Крум Мандуров се отегли от Спартак Пд и фенклуба спря своята дейност, но не и своето съществуване. Към онзи момент, фенклуба организираше посещения на всеки един мач на Спартак Пд, когато отбора гостуваше и то безплатно/ благодарение на г-н Мандуров/. Дейноста на всички членове на фенклуба бе достта активна, не само поради простта причина, че отбора имаше цели, а защото хората вярваха ,че Спартак Пд ще се завърне там където му е мястото, а именно А група. Ние от повечето редовни членове от ръковоството на фен клуб Тодор Диев при ФК Спартак Пд, не сме се предали и в лицето на нашия председател на Фен клуба бате Митко Майстора/както си го знаем/виждаме един обединител за възраждане на Спартак Пд и в най-скоро време ще излезнем пред спортните медии в нашия град със специално изявление. Само за уточнение, че повечето членове сме на възраст между 35-38 г. Повечето от нас са наясно с новата историята на Спартак Пд от възстановяването му през 1982г. Така, че верни гладиатори единствено каузата за нашия велик клуб Спартак Пд, ще ни обедини да сме силни и да не се предаваме за действия, които само ще помогнат на нашия любим клуб, да продължи да съществува!!!! само СПАААААААААААААААААААРТАААААААААККККК!!!!!
Добре де приятелю, къде се помещава тоя фен клуб? И защо като има все още такава организация не сме видяли нищо на стадиона? Иначе браво, че има такъв фен клуб и дано да стават повече ;)
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
gladiator
Мнения: 61
Регистриран на: 15 Сеп 2010, 11:47

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от gladiator »

фен клуба имаше своето присъствие на стадион Тодор Диев, но откакто Крум Мандуров не е президент на Спартак Пд, станахме много неудобни за сегашното ръководство. А колкото до това, че няма организация за домакинските мачове от страна на фен клуба, може да се иска мнението на сегашния президент, който бяга от срещи с нас вече близо 2,6г., а и каква организация да има когато пред Спартак Пд към към този момент няма цели. Кои хора в момента посещават мачовете на отбора.... повечето роднини, приятели и съученици на нашите бойки момчета, истината е, че истинските спартаклии се одръпнаха да посещават мачовете на Спартак Пд..просто никой не иска да посещава мачове в така нар. дървени групи.
gladiatorr
Мнения: 25
Регистриран на: 14 Окт 2013, 11:03
Facebook ID: 0

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от gladiatorr »

Айде ГЛАДИАТОРИ .. готови ли сте за мача в събота????? Канете хора с вас казваите на приятели и познати да бъдем мощно на стадиона. Искам да питам знамената в кой са? Има ли знамена ? Аз за съжаление не успях да намеря тъпан за мача . Ако някой успее да намери такова нещо ще е яко. Аз нямам търпение за мача .. искам да съм на стадиона дават го супер време за футбол . Мястото : ст. "Тодор Диев" час : 14: 30 , време : 17 градуса + слънце , отбора : СПАРТАК! Айдеееееее . Пишете повече да беседваме.
spartak_fan
Мнения: 53
Регистриран на: 16 Авг 2010, 17:19

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от spartak_fan »

Ще разпечатваме ли афиши за мача?
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от spartaka »

Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от spartaka »

gladiator написа:фен клуба имаше своето присъствие на стадион Тодор Диев, но откакто Крум Мандуров не е президент на Спартак Пд, станахме много неудобни за сегашното ръководство. А колкото до това, че няма организация за домакинските мачове от страна на фен клуба, може да се иска мнението на сегашния президент, който бяга от срещи с нас вече близо 2,6г., а и каква организация да има когато пред Спартак Пд към към този момент няма цели. Кои хора в момента посещават мачовете на отбора.... повечето роднини, приятели и съученици на нашите бойки момчета, истината е, че истинските спартаклии се одръпнаха да посещават мачовете на Спартак Пд..просто никой не иска да посещава мачове в така нар. дървени групи.
Приятелю, не ми отговори на въпроса: Къде се помещава фен клуба? Може да искат още хора да се запишат към него, може и да кажеш нещо повече за него - как е създаден, колко души са активни членове към момента и прочие... ;)
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
gladiatorr
Мнения: 25
Регистриран на: 14 Окт 2013, 11:03
Facebook ID: 0

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от gladiatorr »

spartak_fan написа:Ще разпечатваме ли афиши за мача?
Съжалявам приятелю бях извън Пловдив и неуспях да организирам нещата. Надявам се утре да сме повече сини фенове на стадиона в 14:30 аз лично съм поканил 10 15 човека , които ще дойдат 99%. Много искам да ги разбием "делфините" .. :twisted: Кой от вас ще идва на мача и какво стана със знамената някои ще донесе ли..? И да подканя ако някой има възможност и има хубав фото апарат или телефон с хубава камера нека направи една галерия от снимки да има за сайта.
FORZA SPARTAK! Айде живи и здрави до утре да мачкаме. Прогноза 2:0!
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от spartaka »

gladiatorr написа:
spartak_fan написа:Ще разпечатваме ли афиши за мача?
Съжалявам приятелю бях извън Пловдив и неуспях да организирам нещата. Надявам се утре да сме повече сини фенове на стадиона в 14:30 аз лично съм поканил 10 15 човека , които ще дойдат 99%. Много искам да ги разбием "делфините" .. :twisted: Кой от вас ще идва на мача и какво стана със знамената някои ще донесе ли..? И да подканя ако някой има възможност и има хубав фото апарат или телефон с хубава камера нека направи една галерия от снимки да има за сайта.
FORZA SPARTAK! Айде живи и здрави до утре да мачкаме. Прогноза 2:0!
А така колега, нека наистина, който може да наснима малко, за да има и за сайта от мача, че момчетата дето го поддържат не винаги могат да идват на мачовете все пак. Аз лично както казах съм възпрепятстван за утре (за жалост), но дано има повече фенове. Мача на Ботев е по същото време, но все пак е пред празни трибуни, така че може пък и да има повече фенове ;)
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
spartak_fan
Мнения: 53
Регистриран на: 16 Авг 2010, 17:19

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от spartak_fan »

Ако няма знамена, да се съберем утре преди мача да измислим нещо.
gladiatorr
Мнения: 25
Регистриран на: 14 Окт 2013, 11:03
Facebook ID: 0

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от gladiatorr »

spartak_fan написа:Ако няма знамена, да се съберем утре преди мача да измислим нещо.
Директно идвам на мача ,че пътувам към Пловдив. Айде мощно на мача всичкиииииииииии гладиатории! ПОБЕДА И ПАК ПОБЕДА.. НИЕ ПЕЕМ САМО ЗА ПОБЕДА!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
gladiatorr
Мнения: 25
Регистриран на: 14 Окт 2013, 11:03
Facebook ID: 0

Re: 13-и кръг: Спартак - Несебър/ 02.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от gladiatorr »

Айдееееееееееее ПОБЕДА!!!!! Браво "ГЛАДИАТОРИ" .. голям мач честно.. 4:3 за наще.. ! Скоро не бях гледал такъв мач.. с обрати и да не кажа голяма дума , но с хубава игра. Момчетата играха мъжки и заслужено победиха според мен. А колкото до Несебър може би тва е отбора ,които до тоя момент ми прави наи доброто впечетление много хубав отбор са , но ги надиграхме .. 3 гола ни вкараха .. като 1 от дузпа .. другите 2 си ги изиграха маисторски . 2:0 за нас до 15 минута.. после 2:1.. 3:1 и 3;2 на полувремето..Наще държаха до края 3:2 и пичовете направиха як гол за 3:3 .. а преди това ние изпуснахме сами срещу вратаря , но момчетата се дигнаха и 4:3.. почувствах се отново истински фен.. и си казах ,че тея момчета имат бъдеще .. не само в Спартак , но и в по големи отбори! ГОЛЯМ СПАРТАК ДНЕС! :!:
Заключено