Фенклуб на Спартак Пловдив в западен Лондон

Всички теми свързани с Queens Park Rangers, чиито фенове за организирали фенклуб на Спартак Пловдив
All subjects about Queens Park Rangers and the supporters club branch
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 26
Регистриран на: 25 Юли 2010, 23:36
skype: tggetsby
Facebook ID: 1247590643
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Фенклуб на Спартак Пловдив в западен Лондон

Мнение от admin »

Въпреки колебливия старт на сезона добра новина долетя за Спартак от Лондон, където фенове на QPR организират фенклуб на Спартак Пловдив.

Адреса на техния форум е http://hellobbc.proboards.com , а темата за Спартак Пловдив http://he ... thread=24))

В нея накратко се разказва за историята на Спартак и стадион Тодор Диев.

Причината за връзката е, че едно от неофициалните имена на стаидона на Спартак съвпада с името на стадиона на Queens Park Rangers и приликата с цветовете на двата отбора.
blockhead1
Мнения: 11
Регистриран на: 07 Авг 2010, 00:39

Re: Фенклуб на Спартак Пловдив в западен Лондон

Мнение от blockhead1 »

Thankyou, :D

I have supported QPR all my life and love the game of football, There are plenty of supporters that follow big clubs, but I like the game itself and the reality that we all cannot win all the time.

I knew of the gladiators from wikipedia, and wanted to follow your clubs fortunes and publish it on my message board, I post on a big QPR board that is run by QPR report, he has a blog too. hellobbc is a off topic board that shares some of the great community there on qpr report.

so I will try to keep you up to date on matters to do with the Super Hoops !

good luck this season!


google translate

Благодаря, :D

Имам подкрепени QPR през целия ми живот и любовта на игра на футбол, има изобилие от привърженици, които следват големи клубове, но ми харесва самата игра и реалността, че всички ние не може да спечели през цялото време.

Знаех, на гладиаторите от Уикипедия, и исках да следвам своя клуб съдбата и го публикува на моето послание борда, аз мнения на една голяма дъска QPR, че се управлява от доклада QPR, той има блог също. hellobbc е на разстояние от борда на тема, която споделя някои от най-големите общности там на QPR доклад.

така че аз ще се опитам да ви държа в течение на въпроса общо с обръчите Супер!

късмет през този сезон!
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: Фенклуб на Спартак Пловдив в западен Лондон

Мнение от spartaka »

Super, евала,то ние тук нямаме фен клуб,а на Острова ни правят, браво само адмирации и поздрави,язък само, че не олучиха точното време момчетата!
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
Публикувай отговор