16-и кръг: Созопол - Спартак / 24.11.13 от 14,30 ч.

Тук коментирайте мачовете на Спартак през сезона
Заключено
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

16-и кръг: Созопол - Спартак / 24.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от spartaka »

Поредното дерби за Спартак, много сериозен мач, дано да успеем да вземем поне точка в най-лошия случай.
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
gladiatorr
Мнения: 25
Регистриран на: 14 Окт 2013, 11:03
Facebook ID: 0

Re: 16-и кръг: Созопол - Спартак / 24.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от gladiatorr »

Здравейте верни гладиатори! Изключително сладка победа над чобаните от евроколежа. Гледах мача.. нашите много сърце дадоха на тоя тежък терен и трябваше да си вкарат положенията ,но в крайна сметка ги изпратихме да си учат читанките хах :))) Мач със Созопол.. като едва ли някой от двата отбора може да бъде сочен за фаворит в моментната форма. Мисля ,че 0:1 ще бъде за нас. Успех на момчетата и само СПАРТАК. Подочух ,че ще се прави честване в чест на 50 години от спечелването на шампионската титла .. някои да знае нещо..? Ще бъдат ли поканени фенове и т.н? Бих искал да се снимам с отбора за спомен, защото знам че задържи ли се тоя отбор + още 2 3 .. без проблем другия сезон бием всички гарантирам. :))))
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: 16-и кръг: Созопол - Спартак / 24.11.13 от 14,30 ч.

Мнение от spartaka »

gladiatorr написа:Здравейте верни гладиатори! Изключително сладка победа над чобаните от евроколежа. Гледах мача.. нашите много сърце дадоха на тоя тежък терен и трябваше да си вкарат положенията ,но в крайна сметка ги изпратихме да си учат читанките хах :))) Мач със Созопол.. като едва ли някой от двата отбора може да бъде сочен за фаворит в моментната форма. Мисля ,че 0:1 ще бъде за нас. Успех на момчетата и само СПАРТАК. Подочух ,че ще се прави честване в чест на 50 години от спечелването на шампионската титла .. някои да знае нещо..? Ще бъдат ли поканени фенове и т.н? Бих искал да се снимам с отбора за спомен, защото знам че задържи ли се тоя отбор + още 2 3 .. без проблем другия сезон бием всички гарантирам. :))))
Да, ще има нещо за 50-годишнината от титлата, но ще се разбере след няколко дни, ще следим сайта, там 100% ще го обявят ;) То си има и цял форум по тая тема http://spartakpd.info/forum/viewforum.php?f=23
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
Заключено