Къде ще завърши Спартак през 2012/2013

Коментирайте всичко случващо се около Спартак през сезон 2012/2013.
Мачове, резултати, прогнози, клюки и мнения.
Заключено

Къде ще завърши Спарта през 2012/2013?

Анкетата свършва на 30 Апр 2013, 14:32

Шампиони :)
0
Няма гласували
Тройката
0
Няма гласували
Шестицата
5
56%
Горната половина
4
44%
Долната половина
0
Няма гласували
Изпадаме
0
Няма гласували
 
Общо гласове: 9

webmaster
Мнения: 24
Регистриран на: 26 Юли 2010, 01:41
Местоположение: София
Обратна връзка:

Къде ще завърши Спартак през 2012/2013

Мнение от webmaster »

Макар и малко късно през сезона нека съберем мнения за това на кое място ще завърши Спартак през настоящия сезон!
Последно промяна от webmaster на 30 Мар 2013, 00:46, променено общо 1 път.
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: Къде ще завърши Спарта през 2012/2013

Мнение от spartaka »

Гласувах за шестицата, така или иначе местата от 1-во надолу са с една и съща стойност - никаква, ама надеждите за измъкване от блатото В група няма да умрат.
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
gladiator
Мнения: 61
Регистриран на: 15 Сеп 2010, 11:47

Re: Къде ще завърши Спарта през 2012/2013

Мнение от gladiator »

Гласувах за горната половина на таблицата, там е без значение на кое място ще бъдем, въпроса е какво правим догодина, то не може вечно да кретаме. До колкото знам от разговорите с някои от момчетата, ситуацията в клуба въобще не е много розова. Нямат анцузи, грейки, рейса са го били взели, пътуват с някакви бусове навънка, и то само по 15 човека, защото нямали повече места....отчайваща работа! Как играят, просто се чудя......Преди не изпусках мач, сега от първия мач с Асеновец, който играме като се отказахме от Б група, не съм стъпвал, то просто нервите няма да ми издържат, как играем с някави случайни отбори и как треперим от селски тимове.... Просто нещо радикално трябва да се напарви. Не може за общинйа Пловдив да има само 2 отбора, а за нас да викат: ами вие нямате публика. Ами да ги питам тях, ако ги няма на картата, поне 5г. не като нас цели 17г. колко фенове ще имат. Макар и да сме в това положение, пак има верни спартаклии и ще има поне докато нас ни има.....
spartak_fan
Мнения: 53
Регистриран на: 16 Авг 2010, 17:19

Re: Къде ще завърши Спарта през 2012/2013

Мнение от spartak_fan »

Спешно трябва да се намери стабилен спонсор.Защото не ми се мисли какво ще стане с отбора, ако продължава по този начин (финансово).Преди време имаше нещо като писмо до кмета, но нищо не се получи.Трябва да се съберем всички и да решим как да действаме.Да искаме среща с кмета, да му пращаме писма или нещо друго.
vanko_80
Мнения: 31
Регистриран на: 29 Мар 2013, 19:05
skype: vanko_801
Facebook ID: 0

Re: Къде ще завърши Спарта през 2012/2013

Мнение от vanko_80 »

защо не се махне този нашия президент и да ни земи някои които милее за този отбор
gladiator
Мнения: 61
Регистриран на: 15 Сеп 2010, 11:47

Re: Къде ще завърши Спартак през 2012/2013

Мнение от gladiator »

Аз съм за, да пуснем официално писмо до кмета, както и до цялата пловдивска преса, за да ни се чуе гласа. Ето днеска пак поредна победа, браво на тия момчета, никой не се сеща за тях, а те как играят.................Браво пичовеееееееее!!!!!!!!!!!!! Трябва бързо да действаме, както се казва сега отбора е в подем и сега е момента да ни обърнат внимание!!Ако някой има предложения относно писмото,моля да ги публекува, колкото повече идеи има толкова по-добре, за да можем да съставим едно наистина истинско писмо от феновете на този ВЕЛИК КЛУБ!!!! САМО СПАРТАКККККККККККККККККК И МАЧКАЙТЕ ГЛАДИАТОРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ НАРЕДДДДДДДДДДДД!!!!!
spartak_fan
Мнения: 53
Регистриран на: 16 Авг 2010, 17:19

Re: Къде ще завърши Спартак през 2012/2013

Мнение от spartak_fan »

Ако не се съберем, няма как да има писмо до кмета.Предлагам да започнем да действаме, а не само да говорим(пишем).
Заключено