Спартак през сезон 2012/2013 г.

Коментирайте всичко случващо се около Спартак през сезон 2012/2013.
Мачове, резултати, прогнози, клюки и мнения.
Заключено
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Спартак през сезон 2012/2013 г.

Мнение от spartaka »

Здравейте приятели и фенове на пловдивските гладиатори, тук е момента да раздвижим отново нашия форум. Като за начало в тази тема всеки може да каже какво мисли за отбора през предстоящия сезон, мнения, възгледи, изобщо каквото се сетите. Заповядайте!
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: Спартак през сезон 2012/2013 г.

Мнение от spartaka »

Еби му ма.ката, никъде нищо за наще, никви трансфери само ни взимат, правим някакви криви мачове срещу слабаци, май тая година ще е агония, тоя келеш ще ни вкара в окръжните, голям срам, ей. Тъжна картинка! Да го закриват за няколко години тоя БГ футбол, видяхме ги наще грандове кви ги майсторят :( :evil:
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
spartak_fan
Мнения: 53
Регистриран на: 16 Авг 2010, 17:19

Re: Спартак през сезон 2012/2013 г.

Мнение от spartak_fan »

Какво да очакваме от новия сезон?Парите са си същите(никакви), играчите са същите(или поне не по-добри), стадионът е в същото състояние...Дакото нещо не се промени в този отбор, няма как и резултатите да са други.Колкото до А група-не ни трябва.
П.П.Защо е тази подкрепа към КПР?Аз пък съм от УЕСТ ХЯМ.
Аватар
Plovdiv QPR
Мнения: 71
Регистриран на: 28 Авг 2010, 10:26

Re: Спартак през сезон 2012/2013 г.

Мнение от Plovdiv QPR »

Спартак Пловдив записа първа победа от началото на сезона в Югоизточната "В" група. В двубой от 4-ия кръг "гладиаторите" се наложиха с 2:0 над гостуващия Розова долина. Така след 2 загуби и една равенство тимът от Пловдив най-накрая се поздрави с успех. Спартак е на 12-о място след днешните мачове. Розова долина е със същия точков актив.

Горе главите! Всеки голям отбор има моменти в които съдбата му обръща гръб :!: :!: :!: :!: Спартак ще се възроди един ден и пак ще играе в А група.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 26
Регистриран на: 25 Юли 2010, 23:36
skype: tggetsby
Facebook ID: 1247590643
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Спартак през сезон 2012/2013 г.

Мнение от admin »

spartak_fan написа:П.П.Защо е тази подкрепа към КПР?Аз пък съм от УЕСТ ХЯМ.
Здравей,
подкрепата към QPR или по-скоро специалното внимание към тях е породено от един интересен мейл, който получихме от фенклуб на QPR в Англия, които търсиха някаква връзка между QPR и Спартак Пловдив.

Повече пише в темата http://spartakpd.info/forum/viewtopic.php?f=18&t=21, въпреки че за съжаление форума на момчетата от QPR вече не е на същото място.
Аватар
liverpoolfc
Мнения: 30
Регистриран на: 26 Юли 2010, 01:21

Re: Спартак през сезон 2012/2013 г.

Мнение от liverpoolfc »

admin написа: въпреки че за съжаление форума на момчетата от QPR вече не е на същото място.
Всъщност въпросния форум още съществува и е на адрес http://hellobbc.proboards.com/index.cgi?board=spartak
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: Спартак през сезон 2012/2013 г.

Мнение от spartaka »

Цялата история с КПР е много похвална, само това, че са ни обърнали внимание хората си е супер, успех и на тях, макар че съм за Фулъм и Крю Алекзандра ;)
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
gladiator
Мнения: 61
Регистриран на: 15 Сеп 2010, 11:47

Re: Спартак през сезон 2012/2013 г.

Мнение от gladiator »

Дайте да видим, дали по някакъв начин може фенклуба на КПР , да са ни отполза. Поне да почнем някаква кореспонденция на първо врме, а после знаели се. Нищо няма да загубим, напротив може само да имаме полза от тези контакти,все от някъде трябва да почнем. Аз предлагам, като набре скорст форума(в което не се и съмнявам) да си организираме една среща и да си поставим някакви цели все пак. Дано повече хора се съберем, за нашат ИДЕЯ- СПАРТАК ПД ДА СЕ ПРЕВЪРНЕ ПАК СТРАШИЛИЩЕ ЗА ЛЕВСКИ, ЦСКА, БОТЕВ ПД И др. 'ГРАНДОВЕ'.......
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: Спартак през сезон 2012/2013 г.

Мнение от spartaka »

gladiator написа:Дайте да видим, дали по някакъв начин може фенклуба на КПР , да са ни отполза. Поне да почнем някаква кореспонденция на първо врме, а после знаели се. Нищо няма да загубим, напротив може само да имаме полза от тези контакти,все от някъде трябва да почнем. Аз предлагам, като набре скорст форума(в което не се и съмнявам) да си организираме една среща и да си поставим някакви цели все пак. Дано повече хора се съберем, за нашат ИДЕЯ- СПАРТАК ПД ДА СЕ ПРЕВЪРНЕ ПАК СТРАШИЛИЩЕ ЗА ЛЕВСКИ, ЦСКА, БОТЕВ ПД И др. 'ГРАНДОВЕ'.......
Съгласен
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
Заключено