Ще продължат ли нашите отбори в евротурнирите?

Всички теми свързани с футбола изобщо
webmaster
Мнения: 24
Регистриран на: 26 Юли 2010, 01:41
Местоположение: София
Обратна връзка:

Ще продължат ли нашите отбори в евротурнирите?

Мнение от webmaster »

Смятам, че за ЦСКА е ясна работата :) Аз бях на стадиона в Ловеч и се надявам да продължат, защото със сигурност не са по-слаби от словаците, а и стадиончето им ново и публика бяха събрали...
Беройци ги наказаха с дузпа достойна да се нарече "левскарка", но ако това е оптималния състав на австрийците още имам надежда за изненадващо продължаване, а Левски постигнаха добър резултат, така че само от тях зависи да продължат!
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: Ще продължат ли нашите отбори в евротурнирите?

Мнение от spartaka »

webmaster написа:Смятам, че за ЦСКА е ясна работата :) Аз бях на стадиона в Ловеч и се надявам да продължат, защото със сигурност не са по-слаби от словаците, а и стадиончето им ново и публика бяха събрали...
Беройци ги наказаха с дузпа достойна да се нарече "левскарка", но ако това е оптималния състав на австрийците още имам надежда за изненадващо продължаване, а Левски постигнаха добър резултат, така че само от тях зависи да продължат!
Ами както каза то ЦСКА са в следващия кръг,Левски са там само с единия крак,но не може да сме много сигурни,защото са царе на издънките;Литекс не са по-различни,видяхме миналата година,още помня "шамара" от БАТЕ,така че там шансовете са около 30-40%;Берое са ми много симпатични,ако бяха взели едно 1-0 в БГ,щях да имам надежда,че ще се класират,но сега шансовете им са малки,но поне ще се предствят достойно,те вече го направиха де-шансове,около 5-10%
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
Аватар
liverpoolfc
Мнения: 30
Регистриран на: 26 Юли 2010, 01:21

Re: Ще продължат ли нашите отбори в евротурнирите?

Мнение от liverpoolfc »

За съжаление първите беройски загинаха :(
Дано днес и Литекс да не ги сполети същата съдба, че много ми се иска да продължават нашите отбори, та като стигне Спартак в евротурнирите да се е натрупал добър коефициент :)
Пък и може някой наш отбор да докара Ливърпул тук и пак ще се радвам!
Аватар
nikige
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Юли 2010, 22:08
Facebook ID: 0

Re: Ще продължат ли нашите отбори в евротурнирите?

Мнение от nikige »

Имам кофти предчувствия, че Литекс ще се издънят...Дано да не съм прав, че от догодина коефициентът на България пада катастрофално!!!
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: Ще продължат ли нашите отбори в евротурнирите?

Мнение от spartaka »

nikige написа:Имам кофти предчувствия, че Литекс ще се издънят...Дано да не съм прав, че от догодина коефициентът на България пада катастрофално!!!
За жалост беше прав,как ме е яд на тия Литекс,все се натискат и нищо на края,все с едно и също нищо не става,простаци :shock: :o :evil:
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
Аватар
liverpoolfc
Мнения: 30
Регистриран на: 26 Юли 2010, 01:21

Re: Ще продължат ли нашите отбори в евротурнирите?

Мнение от liverpoolfc »

И мен ме е яд за Литекс!
Няма ли Гриша Ганчев най-накрая да се откаже от тези каръци и да инвестира в Спартак примерно :) :)
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: Ще продължат ли нашите отбори в евротурнирите?

Мнение от spartaka »

liverpoolfc написа:И мен ме е яд за Литекс!
Няма ли Гриша Ганчев най-накрая да се откаже от тези каръци и да инвестира в Спартак примерно :) :)
В Спартак едва ли,понеже сме на нивото на Литекс като фенска маса,но виж в Ботев трябваше още едно време,а иначе реално няма да стане нито едното,защото бизнеса му е котиран в ония край и там си пере и паричките.
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
Аватар
liverpoolfc
Мнения: 30
Регистриран на: 26 Юли 2010, 01:21

Re: Ще продължат ли нашите отбори в евротурнирите?

Мнение от liverpoolfc »

ХАхаха :) фенска маса!
Ти ходил ли си на мач на Литекс, ама преди няколко години? Вече бяха ставали няколко пъти шампиони, а имаха буквално 15 човека агитка. А околните викаха "сядай долу бе", "стига вика" и люпеха семки (както и досега де). Та съм сигурен, че в Пловдив, който и отбор да стане 3 пъти шампион за 10 години спокойно ще пълни 8000 стадион. А дано и да го доживеем за Спартак!
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: Ще продължат ли нашите отбори в евротурнирите?

Мнение от spartaka »

liverpoolfc написа:ХАхаха :) фенска маса!
Ти ходил ли си на мач на Литекс, ама преди няколко години? Вече бяха ставали няколко пъти шампиони, а имаха буквално 15 човека агитка. А околните викаха "сядай долу бе", "стига вика" и люпеха семки (както и досега де). Та съм сигурен, че в Пловдив, който и отбор да стане 3 пъти шампион за 10 години спокойно ще пълни 8000 стадион. А дано и да го доживеем за Спартак!
Е така е,ама не забравяй какви са реалностите, засега това са ни само много неизпълними мечти,но кой знае,може утре някой шейх да ни купи..... :P
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
Аватар
liverpoolfc
Мнения: 30
Регистриран на: 26 Юли 2010, 01:21

Re: Ще продължат ли нашите отбори в евротурнирите?

Мнение от liverpoolfc »

Или китаец :) И те са модерни напоследък.
Шериф изхвърли Динамо Загреб от шампионската лига :) Ама тези верно на шериф са кръстени, дори емблемата им е шерифска значка :) Гледах дузпите накрая, защото нали на тях им пази българин, даже 3 дузпи хвана!
Публикувай отговор