5-и кръг Брестник - Спартак

Коментирайте всичко случващо се около Спартак през сезон 2010/2011.
Мачове, резултати, прогнози, клюки и мнения.
Заключено
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 26
Регистриран на: 25 Юли 2010, 23:36
skype: tggetsby
Facebook ID: 1247590643
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

5-и кръг Брестник - Спартак

Мнение от admin »

Предстои 5-и кръг в първенството, а Спартак е в позиция на водач в групата.
Дали доброто представяне ще продължи или традиционно ще редуваме силна със слаба игра?
От изиграните два мача срещу Брестник, не може да се вади статистика, но все пак:

последни 10 мача срещу Брестник 1948 (Пловдив)

сезон описание кръг дата рез.
2009/2010 Източна "Б" ПФГ 20 24/03/2010 дом. 0 2
2009/2010 Източна "Б" ПФГ 5 12/09/2009 гост 1 0
Серия: П З

Общо: 1 победи, 0 равенства и 1 загуби при голова разлика 1:2

За съжаление този път няма да мога да присъствам на стадиона, но се надявам точковия ни актив да стане двуцифрен!
spartak_fan
Мнения: 53
Регистриран на: 16 Авг 2010, 17:19

Re: 5-и кръг Брестник - Спартак

Мнение от spartak_fan »

Тюх,и аз няма да мога да съм там.Пък като знам,че в Брестник откриха и нов стадион...не ми се говори.За прогноза-не знам.Те нашите каквито са непостоянни,може и да си тръгнат с наведени глави.Но повече ме интересува 5-ия кръг,защото сме домакини.Именно тогава трябва да покажем,че Спартак има фенове.Използвам случая да отправя призив към вас-Момчета,фенове,нека ВСИЧКИ напълним стадиона и да си донесем шалчетата,и подкрепим най-сетне любимия отбор.Така ще можем и да се видим-ще ви позная по шалчетата.Хайде,гладиатори,победа.
webmaster
Мнения: 24
Регистриран на: 26 Юли 2010, 01:41
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: 5-и кръг Брестник - Спартак

Мнение от webmaster »

spartak_fan написа:Но повече ме интересува 5-ия кръг,защото сме домакини.Именно тогава трябва да покажем,че Спартак има фенове.Използвам случая да отправя призив към вас-Момчета,фенове,нека ВСИЧКИ напълним стадиона и да си донесем шалчетата,и подкрепим най-сетне любимия отбор.Така ще можем и да се видим-ще ви позная по шалчетата.Хайде,гладиатори,победа.
6-и кръг може би имаш предвид. На 11/9 срещу Балчик, които май нещо се напъват за челните места. Аз с удоволствие ще отида на мача и този път ще си взема и шалчето :) Дано и да е на късмет :)
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: 5-и кръг Брестник - Спартак

Мнение от spartaka »

И аз ще се постарая да отида тогава на мача, освен ако дотогава не са почнали пак с уговорките ;)
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
spartak_fan
Мнения: 53
Регистриран на: 16 Авг 2010, 17:19

Re: 5-и кръг Брестник - Спартак

Мнение от spartak_fan »

"Курбан за победа над лидера в Източната Б група Спартак(Пд) направиха в Брестник"
"Съперникът има добър стадион.Приличен тим са,но това допълнително ни мотивира за победа"
Николай Киров
Източник:в."Меридиан мач"
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: 5-и кръг Брестник - Спартак

Мнение от spartaka »

Браво на наще, ако продължават така не виждам кой може да ни бие, но все още ме държи гадното чувство за по-натам да няма уговорки, както нямаме много кинти дали ще искат А група,където ни е мястото!
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
spartak_fan
Мнения: 53
Регистриран на: 16 Авг 2010, 17:19

Re: 5-и кръг Брестник - Спартак

Мнение от spartak_fan »

И да влезем в А-то,ще ни бият като гнили круши(освен някои слабаци).Пък и стадиона няма да има лиценз.....Жалка картинка
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: 5-и кръг Брестник - Спартак

Мнение от spartaka »

spartak_fan написа:И да влезем в А-то,ще ни бият като гнили круши(освен някои слабаци).Пък и стадиона няма да има лиценз.....Жалка картинка
Ами стадиона трябва отдавна да ни е приоритет, лично аз искам да видя хубав стадион пред това за А група.
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
webmaster
Мнения: 24
Регистриран на: 26 Юли 2010, 01:41
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: 5-и кръг Брестник - Спартак

Мнение от webmaster »

Супер победа :) И то над Брестник, които изглеждат амбициозни, особено с този стадион!
Добавил съм видео от мача!
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: 5-и кръг Брестник - Спартак

Мнение от spartaka »

webmaster написа:Супер победа :) И то над Брестник, които изглеждат амбициозни, особено с този стадион!
Добавил съм видео от мача!
Супер,евала, че слагаш видео след всеки мач, браво, сайта се развива постоянно и само към добро,отбора засега също,ако скоро стане нещо със стадиона ще е повече от добре, но има едно голямо но......ще видим.
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
pelini
Мнения: 5
Регистриран на: 29 Юли 2010, 10:48

Re: 5-и кръг Брестник - Спартак

Мнение от pelini »

Мачкайте момчета! Само така може да бъдете забелязани! Победи а не уговорки носят повече пари! Някой да действа със СТАДИОНА!!!!
Заключено