форумни игри

За всички теми извън футбола
spartak_fan
Мнения: 53
Регистриран на: 16 Авг 2010, 17:19

форумни игри

Мнение от spartak_fan »

Ето една:написваме своя идеален национален и/или на Спартак стартов състав.
Аватар
liverpoolfc
Мнения: 30
Регистриран на: 26 Юли 2010, 01:21

Re: форумни игри

Мнение от liverpoolfc »

За Спартак няма да ми е много силна прогнозата, защото не са ми много сериозни наблюденията за съжаление. Но от двата мача, които изгледах досега състава доста ми харесва. Най-добро впечатление ми прави Васил Стефанов и Чудото! А капитана много се бори всеки мач, ама малко изнервен изглежда на моменти.

За националния ще се радвам ако спре да вика Чавдар Янков и непремено трябва да пусне Мицански скоро.
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: форумни игри

Мнение от spartaka »

liverpoolfc написа:За Спартак няма да ми е много силна прогнозата, защото не са ми много сериозни наблюденията за съжаление. Но от двата мача, които изгледах досега състава доста ми харесва. Най-добро впечатление ми прави Васил Стефанов и Чудото! А капитана много се бори всеки мач, ама малко изнервен изглежда на моменти.

За националния ще се радвам ако спре да вика Чавдар Янков и непремено трябва да пусне Мицански скоро.
Данчо Христов много се раздава,особенно на мача със Светкавица,евала и на мен ми хареса Чудото в защита и Мартин стефанов напред, като цяло винаги сме имали добър тим, само амбицийте липсват.
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
spartak_fan
Мнения: 53
Регистриран на: 16 Авг 2010, 17:19

Re: форумни игри

Мнение от spartak_fan »

Ще добавя и великана на вратата-Стефан Стойчев.Иначе за националния...Рангелов нещо не вкрва,а Мицански е много добър.Михайлов пази добре,понякога прави детински грешки.Петков може да пази от време на време,но и даде шанс на Стоянов.Добри са Пейков и Левашки за вратари.Милиев-за защитник.Добри са и Божинов и Двамата Петров.
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: форумни игри

Мнение от spartaka »

spartak_fan написа:Ще добавя и великана на вратата-Стефан Стойчев.Иначе за националния...Рангелов нещо не вкрва,а Мицански е много добър.Михайлов пази добре,понякога прави детински грешки.Петков може да пази от време на време,но и даде шанс на Стоянов.Добри са Пейков и Левашки за вратари.Милиев-за защитник.Добри са и Божинов и Двамата Петров.
Двамата Петрови са просто задължителни!
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
Публикувай отговор