8-и кръг: Спартак - Димитровград / 28.09.13 от 17 ч.

Тук коментирайте мачовете на Спартак през сезона
Заключено
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

8-и кръг: Спартак - Димитровград / 28.09.13 от 17 ч.

Мнение от spartaka »

След серията мачове на Спартак без загуба, би трябвало да вземем този мач. Лично аз мисля, че няма да ни е лесно, предвиждам 1:0 за наще ;)
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
vanko_80
Мнения: 31
Регистриран на: 29 Мар 2013, 19:05
skype: vanko_801
Facebook ID: 0

Re: 8-и кръг: Спартак - Димитровград / 28.09.13 от 17 ч.

Мнение от vanko_80 »

а дано бием
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: 8-и кръг: Спартак - Димитровград / 28.09.13 от 17 ч.

Мнение от spartaka »

vanko_80 написа:а дано бием
Кажи си мнението де, все пак това е форум, за да обсъждаме нещата ;)
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
vanko_80
Мнения: 31
Регистриран на: 29 Мар 2013, 19:05
skype: vanko_801
Facebook ID: 0

Re: 8-и кръг: Спартак - Димитровград / 28.09.13 от 17 ч.

Мнение от vanko_80 »

мисля че ще победим но и мисля че след тези победи да не се почне пак с продаването на мачове че никои от управата не е заявил какви цели има отбора и за какво се борем тази година или ще си кретаме в тази група
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: 8-и кръг: Спартак - Димитровград / 28.09.13 от 17 ч.

Мнение от spartaka »

vanko_80 написа:мисля че ще победим но и мисля че след тези победи да не се почне пак с продаването на мачове че никои от управата не е заявил какви цели има отбора и за какво се борем тази година или ще си кретаме в тази група
http://spartakpd.info/snews.php?nid=868 Ето тук се казва за целите ;)
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
gladiator
Мнения: 61
Регистриран на: 15 Сеп 2010, 11:47

Re: 8-и кръг: Спартак - Димитровград / 28.09.13 от 17 ч.

Мнение от gladiator »

Те целите са написани, но какво става в реалност,отпаднахме от турнира за Купата на България и другото което,играем на приливи и отливи, нещо нормално за отбор без цел и конкретно бъдеще. Така че, целта класиране в челните места, не ни грей нас истинските спртаклий, защото Спартак Пд не може да крета в трета дивизия. Просто живуркаме до момента, когато и най- малките средства спрат за издържка на отбора. Няколко пъти предложих, ние феновете да организираме среща на стадиона, а не да чакаме само какво ще се напише в нашия сайт,дали сме били или паднали. Положението е плачевно..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!това не е Спартак ПД!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vanko_80
Мнения: 31
Регистриран на: 29 Мар 2013, 19:05
skype: vanko_801
Facebook ID: 0

Re: 8-и кръг: Спартак - Димитровград / 28.09.13 от 17 ч.

Мнение от vanko_80 »

да много си прав от тук нищо не става един мач бием с 4 на 0 после 3 мача падаме ще търсим г-н Мандуров само на него му пукаше за нашия клуб но общината не и пука за нас и го изгониха 3 декара земя за да не инвестира в нашия отбор затова сега сме на това място но на някои това може да им харесва но не и на верните фенове на Спартак
gladiator
Мнения: 61
Регистриран на: 15 Сеп 2010, 11:47

Re: 8-и кръг: Спартак - Димитровград / 28.09.13 от 17 ч.

Мнение от gladiator »

Това имам предвид. Много спартаклии спряха да идват на мачове, аз съм даже един от тях, преди не съм изпускал мач на нашия стадион, а сега какво да ходя и какво да гледам!!!!!!!!!!Пак казвам това не е нашия Спартак Пд.Незнам даже в момента кой издържа отбора. Имахме една инициатива да привлечем едни спонсори, но Жоро Колев ги изгони. Трябват спешни и решителни намеси, това е което трябва да се направи. Ние феновете не се ли организираме, просто този клуб ще изчезне. В този форум тази тема трябва да е водеща, а не как ще завършим с този или онзи. Просто сме на дънато и след време, тук- там само ще излиза като статистика,че виждате ли имало там един отбор в Пловдив който някога си е бил шампион. Писах на администратора на сайта, по сериозно с този сайт, не само инфо за резултата, а да се коментират теми свързани с бъдещето на отбора. Тошко Симеонов да не ми се крие като мишок заедно с Ицо Стаев и да се правят на велики,ами като не могат да се справят да си ходят!!!!!!!!!
Аватар
spartaka
Мнения: 224
Регистриран на: 26 Юли 2010, 10:20
Facebook ID: 100000461407265
Местоположение: Кичука
Обратна връзка:

Re: 8-и кръг: Спартак - Димитровград / 28.09.13 от 17 ч.

Мнение от spartaka »

Така е, трябват сериозни мерки, има някакви обещания, ама като гледам с тея ръководители се играе на дребно. Ще се почнело базата, ама трябвали подписи, не се знае точно кога и какво ще се направи после? Май много малко, няма проекти, нищо! И с тоя терен зад вратата, все едно не може да се направят игрища за децата някъде другаде, а на стадиона :shock: :shock: :o
Спартак Пловдив - великите и единствени гладиатори на България!
spartak_fan
Мнения: 53
Регистриран на: 16 Авг 2010, 17:19

Re: 8-и кръг: Спартак - Димитровград / 28.09.13 от 17 ч.

Мнение от spartak_fan »

Предлагам да не си говорим повече празни приказки, а наистина да вземем да се съберем. Кажете кога и къде ви е удобно.
Заключено